HESABIN ASKIYA ALINMASI VE UYARILAR

İcralar, Hizmet Şartlarımızı ve / veya Topluluk Kurallarımızı ihlal eden hesaplara karşı düzenlenir .

Amaç ve bağlam, topluma olası zarar, yasal yükümlülükler ve diğerleri de dahil olmak üzere ihlal raporlarını incelerken bir dizi faktörü göz önünde bulunduruyoruz.

İhlalin niteliğine bağlı olarak, bir uyarı, geçici bir askıya alma ve daha ciddi suçlar için belirsiz bir askıya alma dahil olmak üzere bir dizi işlem gerçekleştiriyoruz.

Uyarı, bazı ihlaller için nezaket bildirimidir. Ayrıca ihlalle ilişkili içeriği de kaldırabiliriz. Daha önce uyarılmış olduğunuz bir ihlali tekrarlamak veya benzer bir ihlalde bulunmak askıya alınma ile sonuçlanır.

En ciddi suçlar için, temyiz fırsatı olmadan hesabınızı hemen ve süresiz olarak askıya alacağız.

Aboneliklerle ilgili not: 30 gün veya daha uzun süreli bir askıya alma işlemi alırsanız, abonelikleriniz yenilenmeyecektir. Hesabınız eski haline getirildiğinde bunları yeniden etkinleştirebilirsiniz.

HESAP UYGULAMASINA İTİRAZ

Topluluk Kurallarımızı ihlal etmediğini düşünüyorsanız, hesabınızdaki uygulamaya itiraz edebilirsiniz. İtiraz etmek için bilgi@canlisahne.net adresinden bizimle iletişime geçmelisiniz. Başka yollarla gönderilen itirazlar olacak değil düşünülebilir.

  1. Eğer formu doldurun önce tıklayarak Girişi Canlı Sahne den (hesap şu anda askıya alınmış olsa bile) bir zorlama itiraz ve tıklaması isteyen hesabı ile giriş yapmak için sayfanın en üstündeki veya form üzerinde İletişim Destek

  2. Açılır menüden Hesap / Giriş Sorunları > Askıya Alma veya Uyarı'yı seçin. Diğer destek seçenekleri aracılığıyla gönderilen itirazlar, geciken bir yanıtla sonuçlanabilir veya yanıt vermeyebilir.

  3. İtirazınıza, yanlış askıya alındığınızı düşündüğünüz nedeni ekleyin.

  4. İtirazınız gönderildikten sonra, itirazınızın alındığını kabul eden Canlı Sahne hesabınıza kayıtlı e-postaya otomatik yanıt alacaksınız.

  5. İtirazınız incelendikten sonra, itirazınızın ve hesaplarınızın durumunu bildirerek size cevap vereceğiz. Bu, itiraz sürecini tamamlayacaktır.

İtirazlar alındıkları sırayla gözden geçirilir ve yaptırımların devredileceğini garanti etmiyoruz. Yalnızca söz konusu hesabın sahibi bir hesabın askıya alınmasına veya uyarısına itiraz edebilir ve sahibi olmadığınız bir hesabın durumunu sorgulamak veya askıya alınmasını istemek için yapılan temyiz başvuruları veya itirazlar dikkate alınmayacaktır. İtiraz sürecini kötüye kullanmak veya spam yapmak ek cezalara veya itiraz ayrıcalıklarının iptal edilmesine yol açabilir.

Proxy'ler hakkında not: Açık bir proxy'den bağlanıyorsanız, Canlı Sahne'yi kullanmanızın engellendiğini gösterebilir. Birçok açık proxy, kullanıcıların bu proxy'lerden Hizmet Şartlarımızı kötüye kullanması nedeniyle engellendi. Bu proxy'leri sitemizden kaldıramayacağız. Canlı Sahne hizmetlerine bağlanmak için bu hizmetleri kullanmamanızı öneririz.

TELİF HAKKI İHLALİ NEDENİYLE HESAP İCRALARI

Telif hakkı ihlali iddiasıyla ilgili açık ve eksiksiz bildirimlere yanıt vereceğiz. Telif hakkı prosedürlerimiz, Telif Hakları Klavuzu belirtilmiştir . Bireysel telif hakkı ihlalleri içeriğin derhal kaldırılmasına, geçici olarak askıya alınmasına (hak talebinin canlı akışa yönlendirildiği durumlarda) ve bir telif hakkı ihlali ihtarının alınmasına neden olacaktır. Telif hakkı ihlallerinin tekrar edilmesi, hesabınızın süresiz olarak askıya alınmasına neden olur.

Telif hakkı ihlali ihtarları, geçerli karşı bildirim alındıktan sonra geri alınabilir. Geçerli bir karşı bildirimde nelerin yer alması gerektiğine ilişkin ayrıntılar da Telif Hakları İhlali bölümündedir.

KANALA ÖZEL YASAĞIN TEMYİZ EDİLMESİ

Belirli bir kanalda sohbet etmen yasaklandıysa, yasağa itiraz etmek için kanal sahibiyle veya o kanal için atanmış bir moderatörle görüşmeniz gerekir. Kanal sahipleri ve moderatörleri, nedeni ne olursa olsun, kanallarından herhangi birini yasaklamakta serbesttirler. Canlı Sahne Personeli kanala özgü yasakların tersine çevrilmesine yardımcı olmayacak. Bir kanal yasağı, Fısıltıların kötüye kullanılması veya kanal yasağı (veya başka bir sebeple) alınmasından ötürü herhangi birine saldırmak veya taciz etmek için diğer özelliklerin itiraz edilmesine izin verdiğinizde, hesaplarınızın askıya alınmasına neden olacağını lütfen unutmayın.

apple-touch-icon.png