ETKİNLİK FİYAT VE KOMİSYONLARI

Son güncelleme ve geçerlilik tarihi: 11 Nisan 2020

Bu bölümde etkinlikleriniz için sağladığımız hizmet ve komisyonları görebilirsiniz.

KOMİSYONLAR

Tüm etkinlikler için %18 hizmet bedeli kesilir. Hizmet bedeli tüm etkinliklerde aynıdır ve etkinliğe giren kişi başına ödenir. Sitemizin ödeme sistemi %3 ve genel hizmet %17 olmak üzere toplamda %20'lik harici bir kesinti olmaktadır.

ETKİNLİK FİYATLARI

Etkinlik odası giriş fiyatları, Canlı Sahne ve sanatçılar tarafından belirlenir. Tüm etkinlikler için en düşük ve sabit olarak 30 TL'lik bir ücret uygulanır. Eğer etkinliğinizin ücretini arttırmak isterseniz bu mail adresinden bize ulaşabilirsiniz: bilgi@canlisahne.net.

FATURA KESİMİ HAKKINDA

Etkinlik ödemeleriniz Maliye Bakanlığı damgalı olup, etkinliklere giriş hakkı vermesinin yanı sıra ""Perakende Satış Fişi"" yerine de geçmektedir. Bu belge yerine, fatura talebiniz olması durumunda etkinlik odası giriş satın alma işleminizi tamamlamadan önce bilgi@canlisahne.net bu mail adresinden bize ulaşıp talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

Satın alma işlemi tamamlanmış ve teslim alınmış etkinliklere fatura kesilememektedir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Bu etkinlik fiyat ve komisyon koşulları bilgi uygulamalarına ilişkin herhangi bir sorunuz olursa, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçiniz. Bu mail adresinden bize ulaşabilirsiniz: bilgi@canlisahne.net.

apple-touch-icon.png